Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Telefon: 791 119 472

Instalacja jest nieszczelna? Gaz się ulatnia? Uważaj! Nie czekaj tylko wezwij Pogotowie Gazowe w Poznaniu tel.791 119 472

Stelaże łazienkowe

Oferowane przez producentów produkty wyposażenia łazienek pozwalają na coraz łatwiejszy montaż, ale też na bardziej niekonwencjonalną aranżacją tego pomieszczenia. Wśród nich coraz częściej kupowane są stelaże do mocowania sedesu, bidetu czy umywalki. Ich wykorzystanie niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki nim można między innymi stworzyć w łazience kilka różnych stref o różnej funkcjonalności oddzielonych np. lekkimi ściankami działowymi. W ten sposób łatwo wyeksponować niektóre elementy, inne z kolei można schować.

Stelaże dzielą się na kilka rodzajów, które możemy dobierać w zależności od potrzeb. Do wyboru są stelaże do zabudowy suchej, mokrej lub samonośne systemy instalacyjne. Każdy z nich możemy montować na kilka sposobów, co jeszcze bardziej ułatwia pracę i zwiększa ich funkcjonalność.


Montaż stelaży najlepiej powierzyć fachowcowi. Dobry instalator powinien sobie bez problemu poradzić z zamontowaniem ich na zabudowie suchej lub mokrej. W przypadku systemów samonośnych do instalacji nieraz potrzebny będzie specjalista przeszkolony przez producenta danego systemu. O ile sam montaż nie jest dużo bardziej skomplikowany to jednak często wymaga np. zastosowania specjalnych narzędzi.