Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Telefon: 791 119 472

Instalacja jest nieszczelna? Gaz się ulatnia? Uważaj! Nie czekaj tylko wezwij Pogotowie Gazowe w Poznaniu tel.791 119 472

Grzejnik chłodzący – czy to możliwe?

Zimą marzysz o cieple a latem  o chłodzie, to całkiem naturalne. Niestety do tej pory można było spotkać się z dwoma bardzo drogimi rozwiązaniami. Jednym z nich było zamontowanie osobno centralnego ogrzewania i osobno klimatyzatora, natomiast drugim wykorzystanie do grzania i chłodzenia urządzeń na prąd, co znacznie podnosiło rachunek za elektryczność.

Od niedawna na rynku można spotkać profesjonalny grzejnik hybrydowy Briza marki Jaga łączący technologię Low H2O z dynamicznym systemem chłodzenia. Grzejnik ten wart jest zainteresowania chociażby dlatego, że posiada wiele możliwości technicznych. Przede wszystkim może pracować w systemie dwu- lub czterorurowym. Ten drugi jest niezwykle praktyczny w miejscach, gdzie temperatura wymaga zróżnicowania. Pozwala on na ustawienie równoczesnego grzania i chłodzenia kolejnych pomieszczeń. Warto zauważyć także, że  współpracuje z różnego typu niskotemperaturowymi pompami ciepła oraz kotłami, przez co założenie tych grzejników nie koniecznie musi być związane z wymianą wszystkich części systemu grzewczego. Samo urządzenie jest również niezwykle ciche. Pracując na pierwszym biegu nie przekracza 25 decybeli, a więc jest niemal niesłyszalne. Posiada również funkcję dodatkową jaką jest system odświeżający powietrze w pomieszczeniu.

Grzejniki Bryza posiadają również wiele cech, na które z pewnością zwrócą uwagę kobiety. Przede wszystkim są niezwykle efektowne. Niewielkie rozmiary, elegancka obudowa to ogromne zalety. Warto też zaznaczyć, że podstawową wersją kolorystyczną jest biel i metaliczny szary aczkolwiek istnieje możliwość zamówienia grzejnika w jednym z 40 oferowanych kolorów. Panel został wyposażony w elegancki wyświetlacz temperatury.

Jak widać Bryza to grzejnik, którym warto się zainteresować. Jest bardzo innowacyjnym, praktycznym oraz ładnie prezentującym się urządzeniem. Połączenie w jednym grzejnika, klimatyzatora i odświeżacza powietrza to oszczędność miejsca oraz pieniędzy wydawanych na rachunki.