Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Telefon: 791 119 472

Instalacja jest nieszczelna? Gaz się ulatnia? Uważaj! Nie czekaj tylko wezwij Pogotowie Gazowe w Poznaniu tel.791 119 472

hydraulik Poznań Grunwald

Mieszkasz w Poznaniu lub okolicach i szukasz najlepszego w mieście hydraulika? Zadzwoń do nas, a pod wskazany przez ciebie adres przyjedzie najlepszy hydraulik Poznań Grunwald. Zaufaj naszej firmie, na poznańskim rynku usług hydraulicznych funkcjonujemy już od wielu lat i zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Nasi monterzy, instalatorzy i hydraulicy są rzetelni i godni zaufania.

Mają wieloletnie doświadczenie i oferują następujące usługi:

•    budowa i remonty instalacji wodnych, kanalizacyjnych, a także gazowych
•    okresowe przeglądy i konserwacja instalacji każdego rodzaju
•    próby szczelności, eliminacja drobnych usterek instalacji
•    montaż armatury łazienkowej, każdego rodzaju kabin prysznicowych, wanien, sedesów, umywalek, bidetów
•    montaż urządzeń agd (pralki, kuchenki, suszarki)
•    montaż urządzeń grzewczych, np. przepływowych ogrzewaczy wody, pieców, c.o., piecyków gazowych
•    serwis oraz obsługa pogwarancyjna urządzeń Junkers i Termet
•    udrażniania rur i odpływów, diagnoza problemów z przepływem wody
•    spawanie, cięcie metalu
•    usługa zamrażania rur (wymiana grzejników i rur bez odcinania dopływu wody).

Jesteśmy w stanie wykonać także inne, nie wymienione usługi, chętnie omówimy z państwem problem i ustalimy zakres niezbędnych prac. Nie bagatelizujemy żadnego wezwania, a hydraulik Poznań Grunwald poważnie traktuje każde, nawet najdrobniejsze zlecenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy, że prace przebiegną sprawnie, rozpoczną się w ustalonym terminie i zostaną wykonane zgodnie z oczekiwaniami klienta, wymogami technicznymi oraz z zachowaniem wszelkich zasad bhp. Oferujemy konkurencyjne ceny na nasze usługi, chętnie doradzimy jakie rozwiązania techniczne sprawdzą się najlepiej w przypadku konkretnego projektu, czy budynku.
 W ciągu wielu lat pracy nawiązaliśmy kontakty z producentami urządzeń i części najwyższej klasy, dlatego gwarantujemy niskie ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości. Specyfika remontów wykonywanych przez naszą firmę jest bardzo różna, ale za każdym razem hydraulik Poznań Grunwald powierzone mu prace wykonuje bardzo starannie i dokładnie. Cieszymy się renomą i uznaniem wśród mieszkańców Poznani i okolic. Mamy wielu stałych, zadowolonych klientów. Dołącz do nich i Ty!