Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Telefon: 791 119 472

Instalacja jest nieszczelna? Gaz się ulatnia? Uważaj! Nie czekaj tylko wezwij Pogotowie Gazowe w Poznaniu tel.791 119 472

Hydraulik Poznań Jeżyce

Szukasz doświadczonego hydraulika, który pomoże Ci uporać się z awarią, albo podłączy sprzęt czy wykona instalację? W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści w branży hydraulicznej. Zadzwoń a przyjedzie do Ciebie najlepszy hydraulik Poznań Jeżyce i wykona zlecenie profesjonalnie i na czas.

Naszym klientom oferujemy następuje usługi, które wykonuje doświadczony hydraulik Poznań Jeżyce:

•    usuwanie zatorów i mechaniczne udrażnianie rur odpływowych
•    montaż armatury kuchennej i łazienkowej (zlewozmywaki, wanny, umywalki, kabiny prysznicowe, sedesy, bidety)
•    remont i realizacja instalacji wodno-kanalizacyjnych
•    wykonywanie instalacji gazowych
•    montaż i obsługa serwisowa urządzeń grzewczych - piecyków i przepływowych ogrzewaczy wody
•    wymiana rur i kaloryferów w instalacji c.o. z wykorzystaniem techniki zamrażania
•    okresowe przeglądy techniczne instalacji i urządzeń
•    wymiana nieszczelnych rur i przewodów
•    drobne usługi spawalnicze

Oprócz wymienionych czynności hydraulik Poznań Jeżyce wykona szereg innych prac związanych z remontami i przygotowaniem do eksploatacji instalacji wodnych, kanalizacyjnych, a także gazowych. Wszelkie usługi wykonywane przez naszą firmę objęte są gwarancją. Naszych zleceniodawców zawsze traktujemy poważnie, niezależnie, czy powierzyli nam prace o szerokim zakresie, czy poprosili o usunięcie drobnej usterki.
 Posiadamy niezbędne uprawnienia i wszystkie potrzebne narzędzia.

Powierzone nam prace wykonamy terminowo i solidnie, zawsze na najwyższym poziomie, starannie i dokładnie, zgodnie z wiedzą techniczną, popartą wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach, a zatrudniony u nas hydraulik Poznań Jeżyce oferuje konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji usług. Niezbędne materiały kupujemy w hurtowych ilościach, bezpośrednio u producentów albo dystrybutorów, stąd tak korzystne ceny.

Nasza dewiza to profesjonalizm, wiarygodność i uczciwość. Dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów i nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek uchybienia. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów i dobrej opinii wśród mieszkańców Poznania i okolic, chociaż największa grupa naszych stałych zleceniodawców zainteresowana jest usługami, które oferuje hydraulik Poznań Jeżyce.