Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Telefon: 791 119 472

Instalacja jest nieszczelna? Gaz się ulatnia? Uważaj! Nie czekaj tylko wezwij Pogotowie Gazowe w Poznaniu tel.791 119 472

Wybór przycisków do spłuczki

Różne modele i wzory przycisków do spłuczek pozwalają na wybór odpowiedniego do wystroju wnętrza naszej łazienki i dopasowanego do naszych oczekiwań pod względem funkcjonalności.

Przy wyborze warto pamiętać, że przyciski z dwoma klawiszami, które pozwalają na opróżnienie całej spłuczki lub tylko jej części, mogą w znaczący sposób ograniczyć zużycie wody, co szybko zwróci nam nieco większy wydatek początkowy niż w stosunku do tradycyjnych przycisków.

Oprócz funkcjonalności, dobór przycisków powinien uwzględniać również aranżację łazienki i to, czy chcemy maksymalnie ograniczyć widoczność tego elementu, czy też zależy nam na wyróżnieniu go. Wybór mamy nie tylko pod względem barwy przycisków (np. pasującej do koloru płytek), ale też materiału, z którego są wykonane. Oprócz przycisków z tworzyw sztucznych, stali szlachetnej lub tytanu znajdziemy również takie, które wykonane są ze szkła, co może stanowić bardzo oryginalny element wystroju wnętrza.

Jeżeli zależy nam na zwiększeniu higieny korzystania z ubikacji możemy zainteresować się przyciskami, których powierzchnia jest pokryta jonami srebra. To mało jeszcze popularne rozwiązanie zabezpiecza przyciski przed rozwojem bakterii i drobnoustrojów.

Wybór przycisków spłukujących jest często traktowany jako rzecz mało istotna. Warto jednak dobrze go przemyśleć, gdyż jak widać nawet taki szczegół może być istotny do zwiększenia estetyki pomieszczenia oraz zapewnienia ekonomicznego, bezpiecznego i komfortowego korzystania z ubikacji.