Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Telefon: 791 119 472

Instalacja jest nieszczelna? Gaz się ulatnia? Uważaj! Nie czekaj tylko wezwij Pogotowie Gazowe w Poznaniu tel.791 119 472

Montaż kuchenek gazowych

Wśród czynności, których nie należy wykonywać samodzielnie, jeżeli nie posiada się odpowiednich uprawnień, znajdują się prace związane z instalacją gazową. Niewłaściwie wykonany montaż rur lub urządzeń, nieprawidłowa wymiana starej kuchenki gazowej, niedokładna naprawa usterek czy brak okresowego przeglądu może być przyczyną znacznego podwyższenia ryzyka w czasie wykonywania prac przy instalacji, a także podczas jej dalszej eksploatacji.

 

Nasza firma wykonuje wszelkie prace związane z instalacjami gazowymi. Powierzając nam usługę w tym zakresie mogą Państwo liczyć na szybkie, zgodne ze standardami i przede wszystkim bezpieczne jej wykonanie, którym zajmą się nasi pracownicy posiadający niezbędne uprawnienia gazowe.

 

Jedną z najczęściej wykonywanych przez nas prac jest wymiana starych kuchenek gazowych, w których istnieje ryzyko wystąpienia nieszczelności, co stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia osób zamieszkujących gospodarstwo domowe. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia, które pozwalają nam na bezpieczne przeprowadzenie całego procesu wymiany kuchenki gazowej. Podczas montażu nowego urządzenia z najwyższą dokładnością sprawdzamy szczelność połączeń, aby zagwarantować bezpieczną eksploatację.

 

Oprócz naprawy usterek przeprowadzamy również okresowe przeglądy instalacji.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy do prac przy instalacji gazowej – zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania wszelkich prac związanych z instalacjami gazowymi.