Jeśli przeglądasz naszą stronę www, zapewne potrzebujesz fachowej pomocy w zakresie instalacji wodnej lub kanalizacyjnej, bądź pilnie poszukujesz fachowca instalatora.Dla naszej firmy nie są ważne powody, z jakich szukasz usług hydraulika, ale to byś uzyskał fachową informację, jaka Cię interesuje. Jeśli mimo wszystko odpowiedzi na nurtujące Cie pytania nie znajdziesz w naszym serwisie zadzwoń, a pomożemy rozwiązać Twój problem. Kompleksowy zakres usług jaki udostępniamy zapewnia obsługę typowych jak i niestandardowych usterek.

Nie musisz już więcej szukać, gdyż nasza firma zajmuje się zarówno projektami, jak i wykonaniem instalacji, a na wypadek awarii dotrze na czas usuwając usterkę w mgnieniu oka. Nie są nam straszne ani zatkane toalety, ani też cieknące rury. Szybko i sprawnie diagnozujemy problem, po czym bez konieczności czekania na części, materiały wykonujemy naprawę ku zadowoleniu naszych klientów i satysfakcji nas samych. Z nasza pomocą zapobiegniesz awarii, szybko zdiagnozujesz stan zagrożenia awarią, jak również zamontujesz zmywarkę, czy pralkę, bądź kabinę prysznicową. Różnorodność usług w jakich wykonaniu mamy odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje sparwia, że nasza ekipa jest bezkonkurencyjna na lokalnym rynku.

Specjalizujemy się w obsłudze:

Oferujemy usługi:

Polecamy również usługi remontowe oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń Termet
Remont, budowa lub modernizacja domu, to okazja do współpracy z naszą firmą, specjalizującą się w usługach instalacyjnych na terenie Poznania i pobliskich okolic miasta. Powierzając nam szereg prac oraz naprawę usterek technicznych nie zawiedziesz się na nas!

Nie obawiając się o jakość naszej obsługi gwarantujemy poprawność działania instalacji i urządzeń, które montujemy. Satysfakcja klientów przyczynia się do naszego sukcesu i rozwoju firmy o kolejne specjalizacje prac. Bez względu na to, czy powierzasz nam usunięcie niewielkiej usterki czy kompleksowy remont do Klienta podchodzimy z pełnym szacunkiem i zaangażowaniem, okazując elastyczność oferty, terminów i możliwość negocjowania cen w przypadku nietypowych realizacji.

Jeśli nie jesteś przekonany do wyboru naszej ekipy zapoznaj się z naszymi opiniami, popytaj sąsiadów, znajomych lub zajrzyj do sieci. Na renomę jaką posiadamy pracujemy od kilkudziesięciu lat. Nie stojąc w miejscu i nie spoczywając na laurach wciąż się rozwijamy. Poszerzamy nie tylko ofertę, ale i zespół fachowców, doskonalimy warsztat i umiejętności, podnosząc kwalifikacje zdobywaniem kolejnych uprawnień. Na przestrzeni wielu lat działalności wypracowaliśmy szereg oryginalnych rozwiązań, jakie polecamy naszym klientom i które znajdują duże uznanie wśród zadowolonych użytkowników.

Zwracając się do nas z problemem możesz być pewien, iż zaproponujemy Ci co najmniej kilka rozwiązań doradzając przy tym to najbardziej optymalne, czy to pod kątem kosztowym czy jakościowym, praktycznym i komfortowym. Chętnie doradzamy zakup stosownych materiałów, armatury, jak też oferujemy możliwość pośrednictwa w zakupie materiałów eksploatacyjnych towarzyszący pracom instalatorskim, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla klientów. Proponujemy niższe ceny z uwagi na wypracowane relacje z hurtownikami, a także dowóz do klienta.

Bez względu na rodzaj planowanej lub posiadanej instalacji, czy to w ramach sieci wodociągowej, czy też korzystając z własnego źródła wody i szamba oferujemy pakiet usług dla domu i instytucji.
Podejmujemy współpracę z firmami, podwykonawcami, jak również świadczymy usługi dla klientów indywidualnych. Oferujemy atrakcyjne ceny, konkurencyjne pakiety promocyjne na przeglądy i obsługę. Dokonujemy przeglądów okresowych jak i okazjonalnych, w razie wykrycia usterki jak i profilaktycznie. Sprawdzamy gruntownie sieć kanalizacyjną, wodną i gazową, czy centralnego ogrzewania zestawiając w raporcie końcowym stan sieci i występujące usterki, jak też ogniska zapalne wskazujące na mozlwiośc w najbliższym czasie wystąpienia usterki. Realizujemy również konserwacje sieci, zabezpieczenie przed zimą, testy instalacji itp. Wystawiamy faktury, co jest naszym atutem we współpracy z firmami. Każda usługa prócz faktury posiada również gwarancje na usługę i części uzyte podczas pracy hydraulika, instalatora. Stosując części sprawdzonych producentów gwarantujemy ich skuteczność przez lata.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych, z przyjemnością przygotowujemy indywidualną ofertę cenową dla Państwa, uwzględniając wszystkie elementy wpływające na koszty realizacji zlecenia. Wycenę przygotowujemy bezpłatnie i nie jest ona zobowiązująca.
Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi, z wykorzystaniem innowacyjnych metod pracy, najlepszych na rynku materiałów, kierując się doświadczeniem najbardziej skutecznych i praktycznych rozwiązań.

Dzięki współpracy z dostawcami materiałów na potrzeby prac instalatorskich i hydraulicznych jesteśmy w stanie Państwu zaproponować konkurencyjne ceny materiałów najwyższej jakości, bez trudzenia się o zakupy elementów, które mogą być Państwu zupełnie obce i nieznane. Nasza zaletą jest posiadanie wielu, również rzadko stosowanych złączek, uszczelek, rurek i zaworów, które w każdej chwili mogą okazać się potrzebne. Dzięki wyposażeniu magazynu części możemy wykonać każdą naprawę bardzo szybko, nie czekając na sprowadzenie potrzebnego elementu do usunięcia usterki w instalacji.
Każda instalacja ma prawo się zużyć, czy też ulec awarii, rury ściekowe, centralnego ogrzewania jak i rury doprowadzające wodę do domu w każdej chwili mogą zacząć przeciekać, czy też pęknąć, a nawet przytkać. Usterki sieci zwykle zdarzają się w  najmniej oczekiwanym momencie, dlatego też zalecamy dodanie naszego kontaktu do podręcznego spisu istotnych telefonów.
Nasz telefon alarmowy działa całą dobę przez cały rok, jesteśmy do państwa dyspozycji.

Już na etapie montażu instalacji warto zadbać o jej jakość wykonania i użytych materiałów, by nie musiał nas czekać rychły remont. Powierzenie projektu instalacji fachowcom to gwarancja trwałości i bezawaryjności instalacji. Jednakże projekt to nie wszystko, liczą się również zastosowane materiały i jakość wykonania, dlatego też nasza firma preferuje kompleksową obsługę w zakresie wykonania sieci, od projektu po biały montaż. Zabezpieczyć się przed niespodziewanym pęknięciem rury, cieknącym kranem i zapowietrzonym grzejnikiem można również poprzez okresowe przeglądy techniczne instalacji, jakie wykonujemy z największą starannością i dokładnością oceny zagrożenia awarią.

Odpowiedni projekt instalacji zapewnia jej bezawaryjność na długi czas, co szczególnie istotne jest w przypadku instalacji gazowych mogących wywoływać zagrożenie wybuchem w sytuacji błędów w wykonaniu lub projekcie. Mając to na uwadze polecamy wybór sprawdzonych i doświadczonych, a przede wszystkim uprawnionych do budowy instalacji firm, do których grona należy również nasz zakład. Wykonując projekty sieci wodno-kanalizacyjnej lub grzewczej, gazowej bierzemy zawsze pod uwagę warunki przestrzenne, możliwości techniczne oraz potrzeby i preferencje klienta. Elastyczność naszych propozycji ograniczona jest wyłącznie przepisami prawa oraz sztuką instalatorską, poza tym jesteśmy kreatywnym zespołem otwartym na różne propozycje klientów, w tym nietypowe rozwiązania.

Zespół naszych fachowców zapewnia poprawność realizacji projektu, jak również skuteczne naprawy i remonty sieci wodnokanalizacyjnej, gazowej, grzewczej legitymując się do tego rodzaju prac stosownym przygotowaniem zawodowym, niezbędnymi certyfikatami i kwalifikacjami. Jakości realizowanych zadań sprzyja terminowość, rzetelność oraz kultura personelu naszej firmy.
Korzystając z doświadczeń i wiedzy jaką posiada każdy instalator Poznań zatrudniony w naszej firmie oferujemy Państwu wysokiej jakości obsługę w niezwykle szerokim zakresie. Prócz napraw i wykonania instalacji nasza kadra chętnie doradza w kwestii nabycia stosownych materiałów, elementów sieci jak rury, złączki, izolacje, czy rozwiązań technicznych.

Wieloletnia działalność firmy Alex to tysiące wykonanych napraw, położonych rur, zainstalowanych kuchenek, czy przetkanych toalet. Naszym wyróżnikiem jest skuteczność i szybkość działania bez uszczerbku na jakości usługi i z troską interesy klienta, również w zakresie poniesionych kosztów, jak i zapobieżenia szkodom w przypadku nagłej awarii powodującej dezorganizację funkcjonowania domu, firmy jak i szkody materialne.
Dysponujemy personelem godnym zaufania i polecenia. Nie obawiając się o ubytki w sztuce instalatorskiej udzielamy na nasze usługi dwuletniej gwarancji. Prócz gwarancji na usługi wszelkie materiały, których używamy w Państwa domu także objęte są gwarancją producenta, co wyróżnia nasza ofertę z konkurencyjnych firm instalacyjnych.

Kiedy szukacie państwo sprawdzonej firmy realizującej instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe i grzewcze to nasza oferta spełni Państwa oczekiwania w 100%. Kompleksowość usług obejmujących również demontaż dotychczasowej instalacji, doradztwo techniczne i szereg usług towarzyszących, w tym drobnych remontów wpływa na atrakcyjność współpracy z nami, podobnie jak atrakcyjne warunki cenowe.
Serdecznie zachęcamy do zgłoszenia nam zapotrzebowania na wycenę oraz kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty, również w przypadkach pilnych, całodobowo przez siedem dni w  tygodniu.

Zapraszam do współpracy: tel. 791 119 472