Doświadczenie w kompleksowych usługach hydraulicznych sprawiło, iż dostrzegając potrzebę wśród klientów realizacji usług remontowych i budowlanych nasza firma poszerzyła zakres swej działalności. Od kilku lat świadczy usługi remontowe i wykończeniowe realizowane przez współpracujących z nami fachowców w obszarze malowania ścian i sufitów, układania glazury, murarstwa itp.

Priorytetem naszej oferty remontowo-budowlanej jest wysoki poziom obsługi, jak i jakości usług. Naszym celem jest zadbanie o zadowolenie klienta z wykonanej pracy poprze rzetelne i terminowe realizacje zleconych nam zadań.

Z naszą ofertą remont nie musi kosztować wiele, by efekt był zadowalający.
Zamawiając naszą ekipę remontową oszczędzasz również czas, bowiem zapewniamy wielospecjalistyczne usługi za pośrednictwem jednej firmy, bez potrzeby koordynowania prac niezależnych fachowców w czasie.

W Poznaniu i okolicy mamy już swoją renomę, jednak nie ograniczamy się terytorialnie i podejmujemy zlecenia również wyjazdowe.
Grono stałych klientów, którzy nie raz korzystali z usług instalatorskich i hydraulicznych wybrało również naszą firmę zlecając remont i odświeżenie mieszkania. Zdążyliśmy również pozyskać wielu usatysfakcjonowanych klientów, którzy zlecili nam drobne remonty jak też generalny i kompleksowy remont domu.

Nie boimy się nietypowych zleceń ani nowych wyzwań. Rozwijając swój wachlarz usług rozwijamy także swoje umiejętności bazując na zdobytym przez lata doświadczeniu i profesjonalnym zespole pracowników. Inwestując w kadrę, inwestujemy również w narzędzia pracy, metody, innowacyjne technologie itd.

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w okolicy.
Remonty z naszym udziałem nie są uciążliwe dla otoczenia, przeprowadzane profesjonalnie i bez zbędnych przestojów. By wspomóc klienta służymy radą co do wyboru rozwiązań technicznych, jak też materiałów budowlanych, wykończeniowych.

W ofercie naszych usług remontowych znajdują się między innymi tak podstawowe usługi jak:

 • malowanie ścian (częściowe, wielokrotne, całościowe, każdym typem farby, także strukturalnej)
 • tapetowanie (tapety do malowania, winylowe, podkładowe, dekoracyjne)
 • montaż stolarki okienno-drzwiowej (okna drewniane, skrzydła i odrzwia, Okna i drzwi PCV, montaż parapetów różnego typu)
 • położenie gładzi oraz szpachlowanie (równanie ścian, tynkowanie, gładzenie, uzupełnienie ubytków)
 • biały montaż urządzeń sanitarnych (montaż toalet, wanien, kabiny prysznicowej, umywalki itp)

jak również usługi specjalistyczne, a wśród nich:

 • układanie paneli oraz parkietu (przygotowanie podłoża, w tym wylewki samopoziomujące, montaż laminatów jak i podłóg z desek litego drewna)
 • układanie glazury, również gresu i terakoty (na zewnątrz – tarasy, balkony, i wewnątrz – łazienki, kuchnie, pokoje, pomieszczenia gospodarcze i inne)
 • stawianie ścianek działowych (ścianki murowane, ściany z płyt kartonowo-gipsowych i profili, również łuki, spady i skosy)
 • montaż sufitów podwieszanych (sufity podwieszane z instalacją oświetlenia, klimatyzacją)
 • instalacje elektryczne
 • i inne prace zlecone na potrzeby wykończenia wnętrz pod klucz

Zaletą naszej oferty jest to, iż remonty wykonujemy kompleksowo dopasowując prace poszczególnych fachowców na różnych etapach w czasie, tak by zoptymalizować wydajność współpracującej ze sobą ekipy. To my dbamy o synchronizację w czasie pracy monterów, hydraulików, czy malarzy.

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie. Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami i certyfikatami, które pozwolą na realizację prac obwarowanych wymogiem wykonania przez uprawnione osoby, w szczególności w zakresie instalacji elektrycznych, gazowych itp. Nawet jeśli Państwa mieszkanie wymaga prac fachowców, których aktualnie w ofercie nie posiadamy, możemy zadbać o znalezienie odpowiedniej firmy podwykonawcy i zająć się obsługą remontu w pełnym zakresie. Nie musicie Państwo poświęcać czasu na poszukiwania firm, profesjonalistów, bowiem nasza firma się tym zajmie, przy okazji negocjując cenę na tyle, by była dla Państwa atrakcyjna. To spora zaleta remontu w naszym wykonaniu, gdyż odciąża klienta z doglądania fachowców, odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia.
Zawsze staramy się optymalnie wykorzystać powierzone nam materiały i sprostać oczekiwaniom klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń do nas, a chętnie doradzimy, przyjedziemy wykonać obmiar, wycenę niezobowiązująca do podjęcia współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapewniając elastyczność oferty, terminów realizacji jak również w zakresie negocjacji ceny.

Na życzenie klienta możemy udostępnić informacje o zrealizowanych remontach, referencje klientów. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która na swe usługi wystawia rachunki i obejmuje je gwarancją. Działamy na rynku nie od wczoraj i działać będziemy.

Nasza historia, wręcz tradycja zapewnia Państwu bezpieczeństwo zlecenia, zabezpieczenie ewentualnych reklamacji w przyszłości.
Dla naszej firmy najważniejszy jest klient i jego potrzeby.
Podziel się z nami swoimi oczekiwaniami, a my sprawimy, byś był zadowolony z naszej pracy, firmy a przede wszystkim efektu!