Pogotowie gazowe Poznań

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów uruchomiliśmy całodobowe pogotowie gazowe w Poznaniu. Naszym celem jest szybkie reagowanie na wszelkie zgłoszenia dotyczące awarii w instalacjach gazowych, niezwłoczne usunięcie zagrożenia i przywrócenie instalacji do stanu pełnej funkcjonalności. Zdajemy sobie sprawę, jak niebezpieczne jest rozszczelnienie instalacji gazowej oraz jakie konsekwencje wynikają z zaniedbania przeglądów oraz zaniechania usuwania usterek. Często awaria wykryta zostaje w godzinach nocnych, w święta, albo w inne dni ustawowo wolne od pracy. Podczas gdy inne firmy maja wtedy wolne, u nas całodobowy dyżur pełni pracownik gotowy do interwencji na terenie Poznania i najbliższych okolic. Jeśli wydaje Ci się, że twoja instalacja gazowa nie działa prawidłowo i podejrzewasz jakiekolwiek kłopoty, odradzamy dalszą eksploatację bez konsultacji ze specjalistą gazownikiem posiadającym stosowne uprawnienia. Nasze pogotowie gazowe Poznań oferuje usługi profesjonalistów bez względu na porę dnia. Zadzwoń i wezwij specjalistę.

W każdym domu i mieszkaniu wyposażonym w instalację gazową występuje ryzyko pojawienia się nieszczelności czy innych mniej lub bardziej brzemiennych w skutkach awarii, które w konsekwencji mogą zagrozić życiu domowników. Kluczem do zminimalizowania tego ryzyka jest powierzenie montażu instalacji wykwalifikowanemu fachowcowi oraz, co jest szczególnie ważne, wykonywanie okresowych przeglądów instalacji i prób szczelności.

Nie są to skomplikowane prace, ale nie można ich wykonać samodzielnie. To zadanie należy powierzyć profesjonaliście, bowiem przegląd techniczny ma duży wpływ na bezpieczeństwo. W porę wykryta usterka będzie łatwiejsza do usunięcia, zminimalizowane zostanie przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi. Przeglądy wykonywać należy także w przypadku instalacji niedawno modernizowanych, czy też dopiero wykonanych. Niech stosunkowo krótki okres używania instalacji nie uśpi Twojej czujności. Koszty prób szczelności i przeglądów są niewielkie a gwarantują spokój i bezpieczeństwo.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania prac w instalacjach gazowych:
  • uprawnienia gazowe eksploatacyjno- dozorowe
  • uprawnienia gazowe na prace kontrolno-pomiarowe


Gwarantujemy wykonanie usługi zgodnie z obowiązującymi wymogami technicznymi, z jednoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa podczas przeprowadzania prac.

Działamy na terenie Poznania i okolic. Nasz numer kontaktowy: 791 119 472 czynny jest przez całą dobę. Zadzwoń a ustalimy dogodny dla Ciebie termin i zakres prac, podamy także wstępny kosztorys i czas jaki potrzebny jest na wykonanie zamawianej przez Ciebie usługi.

Zawsze prosimy o możliwie najdokładniejsze opisanie awarii, jaka wystąpiła. Pozwala nam to w razie konieczności przygotować dodatkowe narzędzia lub materiały, które mogą w danym przypadku znacznie skrócić czas naprawy. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu jesteśmy w stanie sprawdzić i usunąć wszystkie potencjalne i realne zagrożenia w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli jednak potrzebne będą specjalistyczne części, albo części do urządzenia trudno w Polsce dostępnego, nie obawiaj się, w takim przypadku również wykonamy usługę. Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów zawodowych. Przez lata zdobyliśmy nie tylko niezbędne doświadczenia, ale też wielu partnerów biznesowych. Należą do nich dystrybutorzy urządzeń i części wielu polskich i zagranicznych marek.

Pogotowie gazwoe Poznań - zakres prac

Zadzwoń do nas, jeśli:
  • czujesz ulatniający się gaz
  • kuchenka gazowa nie funkcjonuje prawidłowo
  • zepsuł się gazowy podgrzewacz do wody
  • podejrzewasz wystąpienie nieszczelności w instalacji
  • chcesz przerobić lub zmodernizować istniejącą instalację gazową
  • w każdym innym przypadku, gdy instalacja gazowa w Twoim domu potrzebuje pomocy fachowca
Priorytetem naszej firmy jest szybka i fachowa realizacja każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby czas oczekiwania od momentu zgłoszenia awarii do naszego przybycia na miejsce był możliwie najkrótszy. Na wyposażeniu mamy wszystkie niezbędne sprzęty, narzędzia i materiały, które są potrzebne do prawidłowego wykonania prac w instalacjach gazowych. Pracownicy są doświadczonymi fachowcami w tej branży, mają do dyspozycji najlepszy dostępny obecnie sprzęt i przechodzą cykliczne szkolenie zawodowe. Wszelkie uprawnienia konieczne do wykonywania tego zawodu zawsze są na bieżąco uaktualnianie.

Wiemy, jak ważne jest staranne podejście przy przeprowadzaniu montażu i napraw instalacji gazowych. Dlatego dajemy gwarancję na zrealizowane przez nas prace, dzięki czemu wszelkie ewentualne poprawki nie obciążają dodatkowo budżetu domowego naszych klientów. Używamy części renomowanych producentów, nowoczesnego sprzętu, a także dysponujemy doświadczoną ekipą fachowców, dlatego jakiekolwiek naprawy w ramach gwarancji są incydentalne. Instalator poznań swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Pamiętaj, aby po stwierdzeniu nieprawidłowej pracy instalacji, a w szczególności gdy istnieje podejrzenie wystąpienia nieszczelności, nie używać w pomieszczeniu jakichkolwiek źródeł ognia i nie włączać żadnych urządzeń elektrycznych. W momencie wyczucia gazu w pierwszej kolejności należy w miarę możliwości otworzyć wszystkie okna, aby wywietrzyć pomieszczenie, następnie zamknąć zawory w celu odcięcia dopływu gazu do budynku, a następnie opuścić budynek i powiadomić pogotowie gazowe. W ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo sobie, innym mieszkańcom budynku, a także znacznie ograniczysz ryzyko wybuchu. Nie bagatelizuj zagrożenia jakie niesie ze sobą gaz, jest on substancją łatwopalną i w dużym stężeniu grozi wybuchem. To z kolei prowadzi do ciężkich poparzeń, a nawet zgonów osób przebywających w zasięgu rażenia eksplozji. Wybuch gazu często narusza też konstrukcje budynków w tak dużym stopniu, że nie jest możliwe ich odbudowanie. Nie należy lekceważyć żadnych symptomów mogących wskazywać na usterkę instalacji gazowej.

Pamiętaj! Prace przy instalacjach gazowych może wykonywać wyłącznie osoba posiadająca stosowne uprawnienia. Zadzwoń do nas, kiedy potrzebujesz pomocy pogotowia gazowego. Dyżurujemy przez 24 godziny na dobę, więc w każdej chwili możesz zwrócić się do nas o pomoc. Nie obawiaj się wysokich kosztów, ceny naszych usług są przystępne, tak aby każdy był w stanie skorzystać z oferty naszej firmy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pogotowie gazowe w Poznaniu.