Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem remontu domu, mieszkania bądź pomieszczeń biurowych skontaktuj się z naszą firmą. Dlaczego?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze remontów, dysponuje szerokim wachlarzem usług, profesjonalnym personelem, niezbędnym wyposażeniem, warsztatem narzędzi, a także konkurencyjnym cennikiem.

Wykonujemy kompleksowe remonty szybko, sprawnie i solidnie, a przy tym w miłej atmosferze z dbałością o dokładność pracy, zadowalające jej efekty i satysfakcję klienta.

Podejmujemy się prac remontowo-budowlanych a w szczególności remontów polegających na odświeżeniu wnętrza, jego wykończeniu, nowej aranżacji, przebudowie i modernizacji, jak również remontu kapitalnego z uwzględnieniem wymiany sieci wodnej, elektrycznej, cieplnej i gazowej.

Jeśli nie masz czasu na wybór płytek, nie znasz się na współcześnie dostępnych materiałach budowlanych, zleć to zadanie naszej firmie. Warto mieć na uwadze, iż nie tylko realizujemy usługi budowlane ale zajmujemy się remontami kompleksowo. Na życzenie klienta doradzimy, jak i zaopatrzymy w materiały niezbędne do wykonania remontu.

Nie musisz szukać wielu firm remontowych, ani hurtowni budowlanych! Prócz organizacji i logistyki w tym zakresie zapewniamy dbałość o wybór najlepszych cen, które możemy negocjować jako hurtownik i firma budowlana.

Zamawiając remont w naszym wykonaniu zyskujesz oszczędność na kosztach usług budowlanych, bowiem zlecając nam kompleksowe prace remontowe gwarantujemy konkurencyjne ceny w porównaniu z realizacją pojedynczych usług przez różne firmy, fachowców, specjalistów.

Priorytetem w naszej działalności jest klient, stąd też wszystkie nasze działania opierają się na rozwoju i dostosowaniu do potrzeb naszych klientów.

Cenimy sobie grono stałych klientów, jak również tych z polecenia, każdego klienta traktujemy z należytym szacunkiem niezależnie od tego jak duże zlecenie nam powierza.

Ekipa naszych fachowców jest godna zaufania i polecenia. Wszyscy nasi współpracownicy wykonują usługi zgodnie ze sztuką budowlaną, posiadają niezbędne uprawnienia do pracy.
Poza inwestycją w personel dbamy także o doposażenie warsztatu pracy.

Przed podjęciem się zlecenia na remont zawsze dokonujemy obmiaru i wyceny prac, ustalamy szczegóły realizacji jak i współpracy.

Nasz cennik jest jasny i z góry znany.

Negocjujemy ceny, a także ustalamy harmonogram, którego się trzymamy. Same wykonanie wyceny kosztów robót budowlanych i wykończeniowych nie zobowiązuje do powierzenia nam remontu.

Zadzwoń, a umówimy się, doradzimy, pomożemy i sprawimy, że wnętrza Twojego domu będą świeże, estetyczne i funkcjonalne. Bazując na doświadczeniu i nowinkach technicznych zapewniamy doradztwo na wysokim poziomie.
   
Starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom i wciąż rosnącym wymogom jakościowym naszych klientów nieustannie poszerzamy specjalizację naszej firmy, również podejmując współpracę z fachowcami godnymi polecenia, sprawdzonymi. Dzięki podwykonawcom możemy zrealizować zarówno remont kapitalny jak i wykończenie domu ze stanu surowego pod klucz. Koordynując pracę zespołu murarzy, malarzy, kafelkarzy itp. jesteśmy w stanie zoptymalizować czas remontu bez strat na jakości i profesjonalizmie wykonanych usług.

W ofercie naszych usług znajdują się:

Niezależnie od tego jakiego remontu potrzebujesz, nasza oferta jest elastyczna i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Mamy bogate doświadczenie w obsłudze firm, instytucji jak i osób prywatnych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców Poznania, a także okolicznych miast, gmin w pobliżu miasta Poznań.

Zawsze staramy się dopasować do klienta względem terminu, czasu realizacji, jak i lokalizacji. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy dojechać do Ciebie w każde miejsce w kraju!

Podstawowym obszarem naszej działalności jest Poznań, jednak podobnie jak nie wykluczamy usług niewymienionych w ofercie, tak też nie ograniczamy się wyłącznie do Poznania.

Wszelkie prace remontowe wykonujemy profesjonalnie, a na swoje usługi udzielamy gwarancji, dzięki czemu nie musisz obawiać się, iż za kilka dni czy tygodni powstanie usterka, a jeśli takowa nastąpi to będziesz musiał ponieść koszty jej naprawy we własnym zakresie. Co istotne, działamy na rynku od wielu lat, wypracowaliśmy sobie pozycję na rynku i renomę wśród klientów, jesteśmy stabilnym podmiotem a swoją działalność traktujemy całkowicie poważnie.

Na wykonane remonty wystawiamy faktury, rachunki, dzięki czemu możesz koszty remontu dowolnie rozliczyć, czy przedstawić chociażby ubezpieczycielowi.