Instalator Poznań tel: 791 119 472

Potrzebna Ci pomoc hydraulika? Doskonale trafiłeś, gdyż nasza firma specjalizuje się w wykonaniu oraz naprawie instalacji wodno-kanalizacyjnej, w tym świadczy usługi jako pogotowie hydrauliczne. Zależy Ci na jakości usługi i kulturalnej, szybkiej, sprawnej obsłudze. Dobry adres wybrałeś, czas wykonać telefon a umówimy się w dogodnie wybranym terminie, by zrealizować usługę, czy też dokonać kosztorysu prac. Pamiętaj, iż jesteśmy do Twojej dyspozycji, dostępni non stop, chętnie pomagamy i doradzamy a w sprawach nie cierpiących zwłoki działamy błyskawicznie. Dzwoniąc po naszą ekipę nie musisz wiedzieć co się zepsuło, nasz hydraulik będzie wiedział nie tylko co spowodowało awarię,a le też jak ją szybko naprawić bez potęgowania kosztów, szkód na mieniu. Działania naszej ekipy hydraulików jest Poznań, jak również okoliczne miejscowości. Zajmujemy się zarówno cieknącym kranem, przytkaną umywalką, podłączeniem kuchenki, zmywarki, jak i poważnymi awariami jak pęknięta rura kanalizacyjna, czy wykonanie instalacji wodnej w nowo budowanym domu. Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń, sprawdź naszą ofertę, bo warto!

Czym się zajmujemy? W czym się specjalizujemy?

A także w naszej ofercie udostępniamy:

firma alex poznań
firma alex poznań
firma alex poznań
pogotowie hydrauliczne poznan
W naszej ofercie znajdują się również usługi koncepcyjne jak wykonanie projektów instalacji, jak i sama realizacja projektu. Realizujemy zarówno projekty nowe, jak i podejmujemy się modernizacji, remontu sieci na wybranym odcinku i określonym zakresie. Dokonujemy modernizacji względem nowoczesnych rozwiązań jak i zaistniałej potrzeby. Rozbudowujemy i przebudowujemy instalacje, tak aby były nie tylko sprawne, drożne, ale też funkcjonalne, praktyczne w użyciu, oszczędne. By fachowo ocenić minimalny zakres prac oraz oszacować koszty pracy wykonujemy przeglądy techniczne instalacji. Polecamy realizację okresowych przeglądów sieci, które pozwalają uniknąć większych awarii, jakie da się przewidzieć dostrzegając korozję lub pęknięcia. Nie należy bagatelizować nawet najdrobniejszych oznak wskazujących na zużycie elementów instalacji i możliwe zagrożenie ulatnianiem się gazu, czy też wody w przypadku instalacji wodno-kanalizacyjnej. Drobne ślady korozji wymagają zabezpieczenie i usunięcia, a miejsce ich powstania stałego nadzoru technicznego. Taka zapobiegliwość pozwala na uniknięcie wielu przykrych konsekwencji i w przyszłości niepotrzebnych kosztów usuwania poważnych usterek. Powierz naszej formie wykonującej usługi hydrauliczne poznań nadzór nad siecią, a z pewnością będziesz zadowolony z poziomu usług i bezawaryjności Twojej sieci.

Każde zlecenie traktujemy poważnie i rzetelnie ceniąc swój i Państwa czas, docierając do klientów niezwłocznie i zapobiegając szkodom, jakie powoduje usterka Jesteśmy bezkonkurencyjni w swym fachu! Nieistotne czy chodzi zaledwie o cieknący kran czy też poważny remont instalacji angażujemy się w zlecenie maksymalnie. Doskonale wiemy, jak niekomfortowo możesz się czuć z awarią sieci wodnej, dlatego staramy się spieszyć w swych pracach. Dzięki wyposażeniu w liczne narzędzia jak i szereg materiałów niezbędnych do usuwania awarii nie musimy czekać na sprowadzenie części czy „fachowca”, bowiem jesteśmy zawsze gotowi na obsługę każdej awarii, jesteśmy samowystarczalni dysponując własnym magazynem części i licznymi umowami o współpracy z wieloma podwykonawcami. Zdajemy sobie sprawę, jak przykrym doświadczeniem może okazać się zalana łazienka, czy brak wody o poranku lub zatkanie odpływu w umywalce, czy toalecie. Staramy się dzięki szybkiej interwencji zminimalizować Państwa straty i szkody, jakie powstały w związku z awarią sieci. Zachęcamy do bezzwłocznego informowania nas o zaistniałej sytuacji, tak byśmy mogli niezwłocznie podjąć interwencję. Prowadzimy pogotowie hydrauliczne poznań, także nietypową porą wezwanie nie stanowi dla nas żadnego problemu. Możesz do nas zadzwonić w środku nocy a nasza ekipa zjawi się błyskawicznie na miejscu zdarzenia.
Gdy otrzymujemy zgłoszenie, nie zwlekamy z wyjazdem do klienta, bez względu na to czy jest to niedziela, czy środek nocy, bądź święto interweniujemy bezzwłocznie. Pracujemy non stop, będąc gotowymi do pracy. Hydraulik poznań pełni dyżur i jest gotowy do natychmiastowego przyjęcia zlecenia. Interwencja nastąpi niezwłocznie i będzie skuteczna.

Ceniąc sobie Państwa oczekiwania i dostrzegając rosnące potrzeby, również na nietypowe prace poszerzamy swoją ofertę i dopasowujemy pakiet usług tak, by zapewnić naszym klientom jak najbardziej kompleksową obsługę. Działając ponad dwie dekady na rynku usług hydraulicznych dysponujemy nieposzlakowaną opinią, polecaną marką firmy, a przede wszystkim doskonałą kadrą fachowców wykonujących swoją pracę na najwyższym poziomie. Wciąż doskonalimy się i swoją ofertę odpowiadając na Państwa oczekiwania, nie bojąc się o podjęcie wyzwań o nietypowym charakterze godzimy się na niestandardowe realizacje i projekty. Nie zaniedbujemy żadnego aspektu naszej pracy. Dążąc do sukcesu zawodowego i satysfakcji klientów, stale unowocześniamy zaplecze techniczne, tzn. narzędzia i urządzenia jakimi dysponuje nasz zespół; a pracowników wysyłamy na szkolenia poszerzające ich wiedzę. Dotyczy to nie tylko nowo przyjętych hydraulików i instalatorów, ale także specjalistów zatrudnionych u nas od lat. Branża hydrauliczna stale się rozwija, wchodzą nowe technologie i pomysły, zmienia się chociażby moda na aranżację przestrzeni łazienek, a my nie chcemy pozostać w tyle. Stale udoskonalamy techniki pracy i wzbogacamy doświadczenie zawodowe, by sprostać wymaganiom klientów.

Posiadamy niezliczone grono stałych klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi, co jest dla nas najlepszą reklamą. Nie obawiając się odpowiedzialności i konsekwencji bez wahania udzielamy na nasze prace dwuletniej gwarancji, dodatkowo korzystając z materiałów eksploatacyjnych, rur, zaworów itp. otrzymują Państwo gwarancję producenta na owe elementy sieci. Zleceniodawcy, którzy już korzystali z naszych usług, wiedzą, że na naszej firmie można polegać. Zapraszamy do kontaktu, a nasz pracownik odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Jesteśmy firmą godną polecenia, czego dowodem są klienci z polecenia trafiający do nas z przeróżnym zapotrzebowaniem na prace wykonywane przez wykwalifikowanego instalatora. W naszej ofercie znajduje się nie tylko pomoc, jaką świadczy hydraulik Poznań, ale również instalator z uprawnieniami do świadczenia usług serwisowych instalacji gazowej, grzewczej, a także wykonywania przeglądów technicznych i prób szczelności instalacji gazowych. Kompleksowa oferta to nasz wyróżnik na tle konkurencji o wąskiej specjalizacji. Naszym atutem jest również możliwość obsłużenia dużej ilości klientów w krótkim czasie, dzięki pracy wielu ekip hydraulików jednocześnie. Obsługujemy zarówno mieszkania, domy prywatne jak też firmy i lokale użytkowe, instytucje. Wśród unikalnych usług z pakietu usług naszej firmy wymienić należy zamrażanie rur, w czym jesteśmy liderami na poznańskim rynku. Dzięki usłudze zamrażania rur możemy wymienić grzejniki, usunąć awarię sieci grzewczej bez wyłączania całej sieci, co jest istotnym atutem w sezonie grzewczym.

Z naszej oferty polecamy także sporządzenie projektu nowych instalacji, bądź modernizacji, rozbudowy obecnych pod zmienne potrzeby użytkownika. Opinie naszych hydraulików mogą się przydać i okazać się niezwykle pomocne, również w kwestii doradztwa zakupu materiałów, takich jak rury, armatura, zawory itp. Znajomość rynku, oraz doświadczenie podpowiadają które z elementów warto wybrać, w co lepiej zainwestować i co przetrwa bez awarii dłużej. Ta wiedza jest cenna dla osób nie mających rozeznania w branży, jak i wszystkich tych, którzy chcą się doradzić profesjonalisty. Służymy pomocą zarówno na etapie planowania instalacji, jak i jej remontu.
Mając na względzie oszczędności, koszty i dostępny budżet klienta staramy się zawsze nie przekraczać ustalanych na wstępie sum, jak i proponować stosownie proporcjonalne cenowo rozwiązania i materiały. Nie ukrywamy kosztów usługi, zawsze sporządzając kosztorys wcześniej i na bieżąco informując klienta o ewentualnej zmianie kosztu i potrzebie poniesienia wyższych kosztów.
W ramach kompleksowej obsługi hydraulicznej oferujemy także demontaż starej instalacji, armatury, oraz biały montaż urządzeń łazienkowych oraz kuchennych, jak wykonanie przyłączy zmywarki, zlewozmywaka, czy kuchenki gazowej, junkersa.

Nie tylko paniom, spieszymy z pomocą przy podłączeniu toalety, czy zmywarki, ale i wszystkim tym którzy poradzić sobie nie chcą lub nie potrafią, bądź nie maja na takie prace czasu. Zamawiając nasze usługi realizacji przyłączy lub wykonania instalacji nie musicie się Państwo martwić o zakup materiałów, gdyż w razie nie posiadania swoich, my je zapewnimy z naszej strony.
W odpowiedzi na popyt na usługi remontowe, firma Hydraulik Alex udostępnia ofertę na remonty i adaptacje wnętrz realizowaną przez zaufanych i sprawdzonych podwykonawców.
Co ważne różnorodność usług firmy nie polega na wielospecjalistycznych fachowcach, za to bazuje na szerokim gronie pracowników wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach. W szeregach zespołu Hydraulik Alex znajduje się zarówno hydraulik Poznań, jak również uprawniony gazownik, serwisant urządzeń typu junkers i wielu innych.
Najlepszą wizytówką naszej firmy są zadowoleni klienci, którzy z przyjemnością polecają nas swoim znajomym jako profesjonalną firmę gwarantującą przystępne ceny i szeroką ofertę.
Dbając o wysoki poziom obsługi klienta zapewniamy Państwu szereg cen promocyjnych oraz upustów dla stałych klientów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów spoza Poznania jesteśmy gotowi również do pracy poza miastem. Zachęcamy do indywidualnych ustaleń warunków współpracy w dalszej odległości od Poznania.