4 listopada 2021

Bardzo solidna i sprawna firma, a Sebastian super fachowiec!

konstanty
4 listopada 2021

Wymiana kotła przebiegła szybko i bezproblemowo
Dziękuje firmie Alex za szybka interwencje

Paweł
15 września 2021

Krótko firma godna polecenia

Karol
27 listopada 2017

Z wykonaniem instalacji kanalizacyjnej od zera panowie z firmy Alex poradzili sobie doskonale, chłopaki na medal, polecam wszystkim ich usługi.

Gniewko
24 listopada 2017

Nie ma się do czego przyczepić. Grzejniki podłączone, sprawdzone, szybko sprawnie, brawo!

Kazik
23 listopada 2017

Zawsze były problemy z instalacją w naszym budynku. Ostatecznie stara kamienica, wszystkie rury zakamieniałe i dziura na dziurze. Dobrze, że właściciel zdecydował się na usługi tego pana hydraulika, bo przynajmniej szybko wszystko naprawia i nie ma już tak długich jak kiedyś braków wody.

Robert
23 kwietnia 2017

Świetna obsługa, mimo że musiałem przełożyć termin montażu kilka razy, obsłużono mnie na wysokim poziomie, w dodatku cenowo usługi hydrauliczne wypadły bardzo korzystnie. Następnym razem też skorzystam z tej firmy.

Jurek
12 kwietnia 2017

Potrzebowałem hydraulika o kreatywnym podejściu i takiego znalazłem. Polecam tą firmę w 100%

Robert
22 grudnia 2016

Nigdy nie miałem szczęścia do fachowców, tym razem się udało, instalacja gazowa działa, a ja jestem zadowolony z kompleksowej usługi, bowiem podczas prowadzenia instalacji do sąsiedniego pomieszczenia zauważono nieszczelność zupełnie w innym miejscu, o której nie miałem pojęcia.

Tomasz
17 listopada 2016

Miałam okazję skorzystać z oferty instalatora Alexa i muszę przyznać, że jest to firma godna polecenia. Telefon pogotowia hydraulicznego od tamtej pory mam zawsze pod ręką na wszelki wypadek.

Ilona
15 listopada 2016

Polecam firmę z całego serca, Panowie wymieniali rury w naszym domku letniskowym, a już jestem umówiona na kolejną usługę, tym razem w Poznaniu.

Ryśka
23 października 2016

Nagłe pęknięcie pionu kanalizacyjnego to była katastrofa, z którą szybko i umiejętnie poradzili sobie panowie z pogotowia Alex. Cieszę się, że to właśnie na tą ekipę trafiłem, polecam.

Zenon z Puszczykowa
9 października 2016

Firmę znalazłam w internecie, zadzwoniłam i już przy pierwszym kontakcie zaskoczył mnie pełen profesjonalizm. Mimo iż zarzucono mnie pytaniami, na które nie znałam odpowiedzi obsłużono mnie miło i sympatycznie.

Simona
30 sierpnia 2016

Niestety nie jestem urodzonym majsterkowiczem , dlatego do podłączenia junkersa wezwałem instalatora. Po wcześniejszych przykrych doświadczeniach z wieloma pseudo fachowcami miałem obawy przed kolejną ekipą, jednak okazało się, że panowie wykazali się pełnym profesjonalizmem za co dziękuję i polecam wszystkim!

Olaf_Z