Usługi hydrauliczne 24h Poznań | Wymiana kanalizacji w Poznaniu | Alex

Usługi hydrauliczne 24h Poznań. Wymiana kanalizacji Poznań

Nieprzerwanie od 18 lat świadczymy usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie Poznania i okolic. Posiadamy bogate doświadczenie w różnego rodzaju pracach, wykonując zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Zakres naszych usług obejmuje praktycznie wszystkie czynności w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych,dlatego na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się liderem na poznańskim rynku tego typu prac. Chętnie podejmujemy się zarówno kompleksowych działań, obejmujących doprowadzenie budynku od stanu surowego zamkniętego do tzw. stanu „pod klucz”, ale także przyjmujemy zlecenia na pojedyncze usługi,  wśród których możemy wymienić m.in.:

Zajmujemy się montażem, naprawą oraz wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych i grzewczych, jak również doradzamy w zakresie doboru kotłów, grzejników i innych urządzeń wchodzących w skład tych instalacji. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania w zakresie ogrzewania, dostosowane do każdego rodzaju budynku i sposobu jego eksploatacji. Wykonujemy podejścia wodno-kanalizacyjne w plastiku i miedzi, w zależności od preferencji klienta oraz specyfiki budynku. Służymy radą w doborze najlepszych rozwiązań, jak również na życzenie zajmujemy się dostarczaniem wszystkich materiałów od sprawdzonych producentów. Oferujemy najniższe ceny, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości stosowanych materiałów i części. Dzięki wieloletniej obecności na rynku usług hydraulicznych 24h w Poznaniu, zbudowaliśmy sieć kontaktów zawodowych z wieloma hurtowniami, dystrybutorami oraz producentami urządzeń i półproduktów niezbędnych przy remoncie lub tworzeniu od podstaw sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania. Dbamy, by nie przekraczając budżetu ustalonego przez inwestora, zastosować możliwie najlepsze części.

Udrożniamy odpływy z kratek podłogowych, zlewów, umywalek i innych urządzeń sanitarnych, a także rury, w których powstały zatory z tłuszczy, włosów, papierów czy osadzającego się kamienia. W swojej pracy stosujemy metody mechaniczne. Wykonujemy również profilaktyczne czyszczenie kanalizacji, co jest przez nas zalecane w celu utrzymania drożności całej instalacji. Warto co jakiś czas profilaktycznie wykonać przegląd i czyszczenie syfonów oraz przewodów odprowadzających ścieki. W rurach gromadzi się wiele zanieczyszczeń negatywnie wpływających na drożność odpływów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że producenci armatury kuchennej i łazienkowej zalecają systematyczne czyszczenie z osadów, w celu uniknięcia powstawania zatorów i przedłużenia żywotności całej instalacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dysponujemy niezbędnym sprzętem, by szybko i sprawnie przywrócić rurom drożność. Nasza firma działa jako pogotowie hydrauliczne poznań, zatem nie wahaj się, dzwoń o dowolnej porze, przyjedziemy i udrożnimy kłopotliwy zator.

Naprawa awarii w sezonie grzewczym, w szczególności w starych instalacjach, jest kłopotliwa ze względu na konieczność całkowitego jej wyłączenia. Posiadamy niezbędne narzędzia do tego, aby również w sezonie grzewczym móc przeprowadzić naprawę instalacji grzewczej stosując metodę zamrażania rur. Dzięki temu szybko, bezpiecznie i w kontrolowany sposób możemy przeprowadzić wymianę grzejnika bez konieczności opróżniania całej instalacji. Zastosowanie tej metody ma głównie zastosowanie w blokach wielorodzinnych, gdzie w czasie zimy nie ma możliwości wyłączenia instalacji w całym budynku, ale taką pracę wykonujemy również w domach jednorodzinnych. Nie martw się o koszty. Zapewne sądzisz, że profesjonalna wymiana grzejników czy rur będzie dla Ciebie dużym obciążeniem finansowym? Nic bardziej mylnego. Nasza firma przygotowała przystępny dla każdego cennik usług i system rabatów. W każdej chwili będziesz mógł sobie pozwolić na usługi hydrauliczne Poznań na najwyższym poziomie, w tym wymianę rur czy kaloryferów przy zastosowaniu metody zamrażania. Szczególnie istotne jest to w przypadku nagłej awarii, w środku sezonu grzewczego.

Przeprowadzamy montaż wszystkich urządzeń sanitarnych w łazience, również, jeśli jest potrzeba przesunięcia rurek i odpływów, instalujemy baterie, natryski i inne elementy wyposażenia łazienek. Doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej armatury, która pozwoli na znaczne oszczędności w zużyciu wody oraz będzie dostosowana do metrażu i planowanego urządzenia łazienki. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i śmiałe projekty, używamy elementów dostarczonych przez inwestora, albo na jego życzenie dostarczamy potrzebne części, tak aby przestrzeń łazienkowa i sanitarna była funkcjonalna, a zarazem pomysłowo zaaranżowana i ciekawie urządzona. Niezwykle bogaty wybór akcesoriów sanitarnych i systemów łazienkowych  może być dla klientów kłopotliwy, dlatego hydraulik poznań chętnie podpowie najlepsze rozwiązania i pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu i armatury. Niezależnie, czy wybierzecie Państwo śmiałe, nowoczesne wzornictwo, czy rozwiązania klasyczne albo wręcz minimalistyczne nasz instalator poznań szybko i sprawnie wykona zlecenie, a korzystanie z przygotowanej przez nas łazienki stanie się prawdziwą  przyjemnością.

Montujemy kotły tradycyjne i kondensacyjne, bojlery, ogrzewacze wody (pojemnościowe i przepływowe), bezpiecznie podłączamy kuchenki do instalacji gazowych. Posiadamy odpowiednie narzędzia, które pozwalają na szybkie i bezproblemowe podłączenie każdego z tych urządzeń. Zależy Ci na łazience o spójnym, eleganckim wyglądzie, ale jesteś zmuszony zainstalować w niej urządzenie grzewcze? Nie martw się, zastosujemy sprawdzone rozwiązania instalacyjne, które nie zaburzą twojej koncepcji aranżacji przestrzeni łazienkowej. Usługi hydrauliczne Poznań świadczymy od blisko dwóch dekad, w tym czasie opracowaliśmy skuteczne, bezpieczne i funkcjonalne metody montażu i instalacji bojlerów, piecyków i ogrzewaczy. Nawet jeśli nie posiadasz odrębnego pomieszczenia przeznaczonego na montaż wspomnianych urządzeń, nie musisz obawiać się zagrożenia czy negatywnych wrażeń estetycznych. Obecnie możliwe jest takie poprowadzenie prac, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 

Zajmujemy się podłączaniem sprzętu AGD do sieci wodno-kanalizacyjnej. Przeprowadzamy również modyfikację istniejącej instalacji, jeśli nie jest ona przystosowana do zamontowania zmywarki. W razie potrzeby doprowadzamy podejścia od instalacji kanalizacyjnej oraz montujemy dodatkowe przyłącze do instalacji wodnej. Nie obawiaj się komplikacji, doświadczony hydraulik poznań sprawnie przyłączy urządzeni nawet do starej sieci. Nie grozi Ci zalanie mieszkania, czy uszkodzenie sprzętu, u nas pracują profesjonaliści, którzy do swoich zadań podchodzą z odpowiedzialnością i należytą starannością. Instalator poznań posiada doświadczenie w montażu sprzętu większości marek dostępnych na naszym rynku. Modernizacja sieci nie jest dla nas problemem. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i materiały, a w razie potrzeby sporządzimy kosztorys oparty na wyliczeniach obejmujących faktycznie konieczne prace i nakłady na części w korzystnych cenach.

W każdej instalacji istnieje ryzyko wystąpienia nagłej awarii. Świadczymy usługi całodobowo, więc w przypadku niespodziewanej usterki, pęknięcia rury, zatkania się odpływu kanalizacyjnego jesteśmy w stanie szybko zareagować i naprawić uszkodzoną część instalacji. Pogotowie hydrauliczne poznań powstało z myślą o mieszkańcach Poznania i okolic, zatem zachęcamy Państwa do korzystania z naszej sztandarowej usługi. Gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie i sprawne zabezpieczenie miejsca awarii oraz naprawę usterki najszybciej jak to będzie możliwe. Zazwyczaj dysponujemy niezbędnymi narzędziami i częściami koniecznymi do wykonania naprawy, ale jeśli problem okaże się złożony a naprawa skomplikowana, zapewniamy, że najlepiej jak to możliwe zabezpieczymy newralgiczny punkt instalacji i sprowadzimy niezbędne części i materiały. Współpracujemy z wieloma dostawcami i dystrybutorami renomowanych marek, więc jakość oferowanych przez nas materiałów jest bardzo wysoka.

Dla bezpieczeństwa budynku i przebywających w nich osób należy okresowo dokonywać przeglądy instalacji gazowej, aby zawczasu wykryć wszelkie nieszczelności bądź wadliwe jej funkcjonowanie. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz narzędzia do wykonywania prób szczelności oraz okresowych przeglądów instalacji gazowych w budynkach. Lokalizujemy wycieki gazu, jak również wystawiamy protokoły szczelności instalacji. Pogotowie gazowe poznań zatrudnia pracowników dysponujących niezbędnymi uprawnieniami poświadczonymi egzaminem państwowym. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, stąd tak wysokie wymagania wobec naszych pracowników. Jest to szczególnie istotne w przypadku pracy na stanowisku gazownika i instalatora, ponieważ nieumiejętne i niestaranne wykonanie instalacji, czy nierzetelne przeprowadzenie przeglądu grozi poważnymi konsekwencjami, łącznie z pożarem czy wybuchem. Zachęcamy do korzystania z naszych usług o dowolnej porze, pracując w systemie pogotowia gotowi jesteśmy do podjęcia interwencji przez całą dobę.

Nasi klienci często prosili nas o polecenie sprawdzonej firmy zajmującej się remontami i pracami wykończeniowymi. W tym samym czasie szukaliśmy dróg rozwoju dla naszej firmy. Jako że prowadziliśmy już usługi hydrauliczne poznań, pogotowie hydrauliczne poznań oraz pogotowie gazowe poznań, postanowiliśmy wykorzystać niszę i zająć się również pracami budowlanymi. Przyczyniło się to do umocnienia pozycji naszej firmy na rynku, oraz co szczególnie nas cieszy, zwiększyło satysfakcję klientów z powierzenia nam zlecenia i zadowolenie z wyboru tej właśnie ekipy specjalistów. Jesteśmy przygotowani do wykonania kompleksowej usługi, obejmującej budowę i modernizację instalacji, a także remont stricte budowlany.

I WIELE INNYCH PRAC ZWIĄZANYCH Z HYDRAULIKĄ I INSTALATORSTWEM