Jestem hydraulikiem z wieloletnim doświadczeniem. Moja firma instalacyjno-remontowa Hydraulik Alex istnieje na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat. Swoją działalność rozpocząłem w 1992 roku, wcześniej zdobywając doświadczenie podczas pracy w Szwecji i Norwegii. Po powrocie do Polski założyłem własną firmę, stawiając sobie za zadanie wykonywanie usług hydraulicznych na najwyższym poziomie, w konkurencyjnych cenach, z nastawieniem na jak najlepsze spełnianie oczekiwań klientów. Obecnie obszar mojej działalności obejmuje teren Poznania i najbliższych okolic. Zdobyte doświadczenie i wiedzę przekładam na solidną pracę i końcowy efekt przeprowadzanych przeze mnie prac, zgodny z oczekiwaniami moich klientów. 

Początkowo zakres moich prac obejmował jedynie usługi hydrauliczne i instalatorskie. Cały czas podnosząc swoje kompetencje oraz zdobywając niezbędne doświadczenie powiększyłem działalność również o prace remontowe i wykończeniowe. Pozwala to moim klientom na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy na poszukiwanie fachowców z innych dziedzin, a tym samym przeprowadzenie wszelkich prac instalatorskich i remontowych zatrudniając jedną doświadczoną ekipę. Nabyta wiedza i praktyka pozwala mi na fachowe i rzetelne wykonanie każdego zlecenia. Nie szukaj specjalistów od prac remontowo-wykończeniowych, zdecyduj się na moją firmę, zapewniam kompleksową obsługę w zakresie budowy i renowacji instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, a także prac remontowych z zakresu budownictwa. 

W swojej ofercie posiadam nie tylko naprawę drobnych usterek, lecz również kompleksową obsługę w zakresie instalacji wodnokanalizacyjnych, grzewczych i gazowych, montażu urządzeń sanitarnych oraz wszelkich prac związanych z remontem i wykończeniem mieszkań, domów oraz pomieszczeń biurowych. Posiadam również niezbędne uprawnienia do wykonywania prób szczelności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądów instalacji gazowych. Usługi gazowe poznań wykonuję od wielu lat i cieszą się one dużym powodzeniem wśród moich stałych klientów, zatem zachęcam do bliższego zapoznania się z ofertą i kontaktu w celu ustalenie potencjalnego zakresu prac. 

Moi klienci cenią u mnie wysoką jakość wykonywanych usług połączoną z konkurencyjnymi cenami. Zarówno na etapie wyceny, jak i montażu służę pełnym doradztwem w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych, materiałowych i funkcjonalnych. Za każdym razem kładę jak największy nacisk na punktualność, rzetelność i terminowość wykonywanych zleceń. Decydując się na moją firmę, możesz być pewien, że Twój czas jest dla nas równie cenny jak dla Ciebie. Instalator poznań zawsze pojawia się w umówionym terminie, a do pracy przystępuje niezwłocznie po dokonaniu wszystkich niezbędnych ustaleń i przygotowaniu narzędzi.

Zaufało mi już pokaźne grono klientów, a najlepiej świadczy o tym fakt, że wielu z nich zwraca się do mnie przy okazji wystąpienia nowych problemów, jak również przychodzą z tzw. polecenia. Jest to dla mnie i moich pracowników najlepszy dowód na to, że stawiając na wysoką jakość wykonywanych usług osiągnęliśmy stabilną pozycję w branży hydraulicznej, instalatorskiej i remontowej na terenie Poznania i okolic. Satysfakcję daje nam solidnie wykonana praca i zadowolenie klientów. Nie uznajemy połowicznego wykonywania napraw, każde zlecenie jest równie ważne  przeprowadzane jednakowo starannie i rzetelnie.

Zapoznawanie się z potrzebami klientów pokazało mi, że niezbędne jest, aby stworzyć pogotowie hydrauliczne w Poznaniu. Swoje usługi świadczę całodobowo, również w niedziele i święta. W przypadku nagłej awarii jestem w stanie szybko znaleźć się u klienta i naprawić usterkę zanim spowoduje ona znaczne szkody. Jeśli do awarii dojdzie w godzinach wieczornych albo nocnych, nie czekaj do rana, dzwoń niezwłocznie, co pozwoli uniknąć strat, albo zminimalizować już zaistniałe.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do współpracy.
Grzegorz Aleksanderek

Kontakt telefoniczny - 791 119 472