17 sierpnia 2016

Przy okazji remontu nie podołaliśmy samodzielnej instalacji bojlera, a naszej roboty rurki doprowadzone do pralki nie sprawdziły się, na szczęście trafiliśmy na hydraulika z powołania. Już przez telefon doradzono nam jak poprowadzić instalację, na miejscu by nie generować kosztów hydraulik wymienił kilka elementów, wykonał swoją pracę solidnie i tanio!

Jadzia_i_Piotr
9 sierpnia 2016

Jestem bardzo zadowolona. Już n wstępie wiedziałam ile będzie kosztować naprawa. Wycena okazała się bardzo pomocna, co więcej panowie byli punktualni i błyskawicznie skończyli swoją pracę. Wielki pozytyw!

Elżbieta Poznań
5 sierpnia 2016

Dzwoniąc po hydraulika martwiłem się, że dużo zapłacę za tak błahą usługę, z którą sam sobie nie poradziłem. Tymczasem hydraulik Alex okazał się być uczciwą firmą, którą warto polecić.

Adrian
25 maja 2015

Mimo, że jestem spoza Poznania, to firma ta zdecydowała się od razu mi pomóc, i przyjechała wykonać dla mnie podłączenia wszystkich sprzętów w domu. Nie mieli z tym najmniejszego problemu. Wiem, że w przyszłości również będę mogła na nich liczyć.

Marlena
30 kwietnia 2015

Gdybym miał jeszcze raz podjąć decyzję co do tego, jaką ekipę remontową zatrudnić, od razu zdecydowałbym się właśnie na Was. Jesteście po prostu niezastąpieni! Cały remont przebiegał bardzo sprawnie.

Genek
17 grudnia 2014

Firma bardzo rzetelna i uczciwa. Wymiana instalacji gazowej wykonana sprawnie i bezpiecznie. Z czystym sumieniem mogę ją polecić innym osobom, Ewa 😀

Ewa
2 września 2014

Firma ALEX wykonala dwukrotnie prace remontowe w moim mieszkaniu inwestycyjnym na poznanskim Piatkowie. Remont kapitalny lazienki w 2011 i malowanie calego mieszkania oraz dokafelkowanie w sierpniu 2014.
Same pozytywy: korzystne ceny, wysoka jakosc, dokladne kosztorysowanie , terminowa realizacja zlecen, bardzo dobra kultura pracy.
Przy ostatnim zleceniu pracowalismy razem. Pan Grzegorz Aleksanderek ze swoim Bratem wykonywali wlasciwe prace malarskie i glazurnicze, natomiast ja z moim ojcem wszelkie prace przygotowawcze i koncowe. Zdecydowanie polecam firme ALEX jako wspolwykonawce wiekszych zlecen: dobra organizacja i mila atmosfera przy pracy to podstawa sukcesu!

Adam
23 stycznia 2014

Ostatnio skorzystałam z usług tej firmy i muszę przyznać, że naprawdę jestem bardzo zadowolona. Oni są po prostu niezawodni! Poza tym, że zajęli się bardzo dobrze moją łazienką, to do tego jeszcze zrobili remont w kuchni. To prawdziwi fachowcy.

Ala
16 czerwca 2013

Fachowcy dla wymagających. Wykonywali dla mnie prace w miejscu o szczególnym znaczeniu. Jakość wykonanych kompleksowych prac do wartości sentymentalnej dodała wartość materialną.

Błażej
28 lutego 2013

Zwykle do hydraulika dzwoni się z pękniętą rurką, tymczasem ja miałem odmienny problem – zatkany zlewozmywak. Państwa firma wybawiła mnie z opresji, kompetentni fachowcy nie tylko wytłumaczyli mi jaka była przyczyna zatkania odpływu, odetkali go, ale również poradzili co zrobić by problem nie powracał.

Mateusz
18 lutego 2013

Rzadko wystawiam pozytywne opinie, o wiele łatwiej przychodzi mi motywacja do szkalowania beznadziejnych fachowców, tym razem postanowiłem pochwalić firmę, która okazała się przyjazna klientowi pod każdym względem, skorzystałem i skorzystam jeszcze nie raz.

Tadeusz
6 lutego 2013

Kiedy musiałam skorzystać z pogotowia gazowego obawiałam się, że gazownicy usuną usterkę ale na szybko i byle jak, tymczasem z usług gazowników Waszego pogotowia jestem bardzo zadowolona. W dodatku mimo że interwencja miała miejsce w sobotę wieczór, to koszty przyjazdu gazownika i naprawa nieszczelnej instalacji została wyceniona bardzo przystępnie dla mojej kieszeni. Polecam.

Marzena
18 grudnia 2012

Szukałam kogoś kto sprawdza szczelność rur gazowych i kolega polecił mi tę firmę. Uwinęli się szybko i teraz mam pewność, że nie wylecę w powietrze. Warto do nich zadzwonić.

Aneta
8 grudnia 2012

Walka z kolejnymi podwykonawcami to droga przez mękę. Hydraulicy i instalatorzy również nie mają najlepszej opinii, ale co innego ta firma. Przyjeżdżają na każde zgłoszenie. Można do nich dzwonić z każdym problemem, nawet jak chce się dokupić kolanko i nie wie co wybrać. Polecam każdemu.

Arek