Z przyjemnością prezentujemy państwu zakres prac, jakie wykonuje w/w firma remontowa

  • malowanie – korzystając z wszelkich dostępnych technik malarskich przykładamy najwyższą wagę do dokładności i staranności wykonania. Istotną dla nas sprawą jest zabezpieczenie podłóg i mebli folia malarską oraz oklejenie listew podłogowych, okien, kontaktów taśmą malarską. Służymy pomocą i doradztwem w zakresie wyboru najlepszego koloru z szerokiej palety odcieni dostępnych na rynku, aby jak najlepiej podkreślić zalety wnętrza i nadać mu nastrój odpowiedni dla upodobań klienta.Przywiązujemy szczególną uwage, aby farba pokrywająca malowane powierzchnie była idealnie równomiernie rozprowadzona, a efekt był dokładnie taki, jaki ustalamy z klientem przed rozpoczęciem pracy.

  • szpachlowanie – w celu uzyskania gładkich ścian stosujemy gładzie gipsowe. Jest to istotne dla uzyskania jak najlepszego efektu oraz trwałości wykonanej pracy, a także by po póżniejszym pokryciu powierzchni farbą nie były widoczne jakiekolwiek nierównosci. Na kątach ścian (np. przy oknach) wstawiamy narożniki aluminiowe. W przypadku bardzo nierównych ścian używamy najwyższej jakości zaprawy tynkarskie, które wzmacniają i wyrównują powierzchnie, a także stanowią najlepszy podkład pod właściwe szpachlowanie.

  • tapetowanie – biorąc pod uwagę jakość powierzchni ściany oraz rodzaj pomieszczenia jego przeznaczenie pomagamy w wyborze odpowiedniej tapety, zarówno pod względem faktury, koloru, jak i rodzaju  tapety zwykłe, flizelinowe czy fototapety. Umiejętnie dobrana tapeta podkreśla najlepsze walory każdego pomieszczenia, dlatego dzięki swojemu doświadczeniu staramy sie podpowiedzieć najlepsze rozwiązania.

  • układanie paneli – solidnie przykładamy się do montażu paneli podłogowych, gdyż dzięki temu klient może cieszyć się dobrze wykonaną podłogą przez długie lata. Doradzamy w zakresie wyboru wzoru, koloru, klasy twardości czy gatunku deski. Z największą dokładnością montujemy każdy panel, dzięki czemu wykonana przez nas podłoga jest pozbawiona wad.

  • układanie płytek – naszą specjalnością jest układanie glazury, terakoty i gresu. Powierzchnie wymagające wyrównania odpowiednio do tego przygotowujemy, podpowiadamy w kwestii wyboru odpowiednich materiałów oraz aranżacji wnętrza. Płytki kładziemy w łazience, kuchni, jak również na tarasie czy schodach.

  • zabudowa gipsowo – kartonowa – realizujemy prace w zakresie montażu sufitów podwieszanych, ścianek działowych oraz innej zabudowy z płyt gipsowo  kartonowych. Prace te wykonujemy zgodnie z zasadami ich montażu: na odpowiednich profilach, z ociepleniem oraz wygłuszeniem z wełny szklanej lub mineralnej. Dbamy również o odpowiednie zabezpieczenie przed gromadzeniem się wilgoci przez zakładanie specjalnej folii.

  • drzwi i okna – zajmujemy się montażem oraz obróbką drzwi wejściowych i wewnętrznych, okien plastikowych i drewnianych oraz parapetów wewnętrznych i zewnętrznych wykonanych z różnych materiałów. Prace te wymagają ogromnej precyzji, gdyż każde, nawet najmniejsze odchylenie drzwi bądż okien od pionu może znacznie zmniejszyć właściwości tych elementów budynku.

  • łazienki – przeprowadzamy gruntowne remonty łazienek, włącznie z przeróbką instalacji wodno  kanalizacyjnej. Dokonujemy montażu urządzeń sanitarnych (wanny, umywalki, ubikacje, prysznice), jak również szafek, drzwi, pralki czy oświetlenia. Służymy pomocą w dokonaniu aranżacji wnętrza, aby było ono jak najbardziej funkcjonalne i odpowiadało wymaganiom klienta. W nawet najmniejszych pomieszczeniach staramy się tak zaplanować wystrój, aby korzystanie z nich było maksymalnie komfortowe.

  • inne prace wykończeniowe – pomagamy w aranżacji wnętrz oraz wprowadzaniu elementów, które nadadzą pomieszczeniu zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny charakter. Uwzględniamy wszelkie sugestie naszych klientów i współpracując dokonujemy najlepszych wyborów, aby nadać pomieszczeniu duszę i charakter, a przede wszystkim aby dobrze czuli się w nim gospodarze.