Deska sedesowa 2w1 plus

Deska sedesowa to obowiązkowy element wyposażenia toalety. W sprzedaży występuje szereg desek o rozmaitych właściwościach, jak i rozmiarach. Warto by deska spełniała oczekiwania wszystkich domowników, w tym również najmłodszych. Jeśli w domu są dzieci, zwłaszcza maluchy zaczynające trening czystości i korzystania z toalety warto przemyśleć zakup deski typu 2w1. To rzadki produkt na rynku, dostępny głównie w internecie, aczkolwiek niezwykle praktyczny, designerski i doskonałej jakości wykonania. Unikalny projekt deski jest godzien przemyślenia.

Deska ta ma mechanizm samoopadający, dzięki czemu jest bezgłośna i bezpieczna, zarazem posiada estetyczną nakładkę integralną z całością, doskonale dopasowaną do rozmiarów milusińskich. Poza komfortem korzystania przez dzieci warto dodać, iż deska ta zapewnia również wygodę użytkowania przez dorosłych, bowiem nie trzeba w toalecie wyznaczać odrębnego miejsca na dziecięce nakładki, z łatwością deskę utrzymuje się w czystości, a dzieci błyskawicznie oswajają się z toaletą będąc dumnym ze swoich postępów ku dorosłości.

Ergonomiczny kształt deski zapewnia swobodne korzystanie z toalety również dorosłym. Wystarczy podnieść wieko deski by móc skorzystać z sedesu. Identyczny materiał z jakiego deska jest wykonana, wysokiej jakości bakelit oraz trwałość, bezpieczeństwo i estetyczny design to główne cechy, jakie określają ten produkt. Zaletą jest też uniwersalny sposób montażu i kompatybilność z większością muszki klozetowych dostępnych na rynku. Jeśli masz wątpliwości czy aby Twój kompakt pozwoli na wymianę deski możesz zadać pytanie sprzedawcy lub skonsultować się z fachowcem.

Hydraulik winien bez problemu ocenić czy montaż deski 2w1 jest możliwy. Wadą deski może być cena, bowiem deska kosztuje nieco więcej niż uniwersalna, a w wielu przypadkach będzie dodatkowym wydatkiem, kiedy kompakt fabrycznie wyposażony jest w deskę sedesową. Mimo wszystko warto zrobić przyjemność maluchom, a sobie zapewnić komfort obsługi 2w1. Znacznie pewniej, stabilniej, jak również doroślej maluch poczuje się korzystając tejże deski. Nie będzie musiał sam nakładać nakładki, które może się ześlizgnąć, nie musi tracić czasu na nakładanie, gdyż wystarczy podnieść wieko i gotowe. Z czasem kiedy maluch się oswoi z deską może zacząć korzystać z tradycyjnej deski w standardowym rozmiarze.